Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на нови и половни жичани инструменти


На Пазар3.мк се продаваат нови и половни инструменти во цела држава. Продавајте жичани музички инструменти во оваа категорија на Пазар3 или разгледајте ги активните огласи и погледнете ја моменталната понуда на гитари, виолини, гитарски појачала, мандолини и слично.
Потребна Ви е нова гитара или некој друг жичан инструмент? Во оваа категорија се прикажани огласите за продажба на гитари и други жичани инструменти.Продажба на жичани инструменти - Пазар3 огласи


Акустични гитари, електрични и класични гитари, контрабас, виолина, гитарско појачало, и други жичани инструменти и додатоци за истите, се продаваат на Пазар3.мк.Во оваа категорија на Пазар3.мк своите производи ги огласуваат и неколку продавници специјализирани за продажба на аудио опрема и жичани музички инструменти, какви што се: Emi Media и Гитара Пет.Жичани инструменти за професионалци и почетници - тука се продаваат контрабас Antonio Stradivarius, појачало за гитара, акустична гитара, виолина, електрична гитара, мандолина, гитарски педали, магнет за гитара, и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации