Оглас од претпријатие Објавени: фев. 26 2022 11:29

Maturski fustan

МКД

Објавени: фев. 26 11:29
Прегледи: 15
☎️ 070/752-287
Se prodavaa MATURSKI FUSTAN ednas oblecen, kupen od Skopje
Broj 40/42 za M/L
Cenata na cvetniot e 8000 den a kupen e 250e
So inzvoreden materjal bogat i tezok.
☎️ 070/752-287
Опис на линк

Munir

......
Посети ја страната на нашата продавница

Sotka Gjorgioski br.25

070208021

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070752287

Огласи од овој огласувач:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации