Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 00:13
Линк
Автомобили , Прилеп

PRODAVAM WV CEDDY 1.9 TDI 77KW 2007 GOD TOVARNO

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:06
Линк
Играчки Конзоли и додатоци , Прилеп

Ps5 igra hitman 3

3 000 МКД


Денес 17:07 Станови , Прилеп

Se prodava luksuzno opremen stan

Број на соби: 4
Денес 17:06
Линк
Играчки Конзоли и додатоци , Прилеп

Ps5 igra hitman 3

3 000 МКД

Денес 17:06 Играчки Конзоли и додатоци , Прилеп

ps5 igra hitman 3

3 000 МКД

Денес 17:04 Станови , Прилеп

Se izdava stan vo Prilep

Број на соби: 2,5
Денес 17:04 Плацови/Ниви и фарми , Прилеп

ОРЕОВЕЦ ПЛАЦ

11 000 ЕУР

Денес 11:55 Друго , Прилеп

Downhill velosiped

1 ЕУР

Денес 10:26 Автомобили , Прилеп

BMW 318 - 2.0D F31 EFFICIENT DYNAMICS

11 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 05:55 Станови , Прилеп

Стан на приземје 53м2

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 00:13 Автомобили , Прилеп

PRODAVAM WV CEDDY 1.9 TDI 77KW 2007 GOD TOVARNO

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 11:07 Автомобили , Прилеп

Golf 5 2.0 disel

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 03:57 Автомобили , Прилеп

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек. 16:26 Станови , Прилеп

Се продава реновиран став, веднаш вселив

Број на соби: 5
04 дек. 17:17 Претпријатие Автомобили , Прилеп

SK-2471-AE – КЕЦ Прилеп

160 000 МКД

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 10:29 Автомобили , Прилеп

Tojota Aygo

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 01:10 Автомобили , Прилеп

Volvo XC60 – Business

21 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 09:14 Домашни Миленичиња Кучиња , Прилеп

Се продава ЛЕА

02 дек. 14:27
Линк
Викендици , Прилеп

Vikendica so dvorno mesto

15 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации