Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 16:39
Линк
Куќи/Вили  ·  Прилеп

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИЛЕП

25 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
17 мај 10:45
Линк
Куќи/Вили  ·  Прилеп

Стан Прилеп

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:33
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Прилеп

Pezo Beeper

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 18:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Прилеп

Ford focus 1.6 benzin plin,atest

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:33
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Прилеп

Pezo Beeper

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 08:50 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Прилеп

AUDI A4 2.0 TDI 143ks LED, BIXENON,REGISTRIRAN

9 290 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:53 Станови  ·  Прилеп

Се издава стан во Центарот на Прилеп

Број на соби: 1,5
Вчера 10:45 Куќи/Вили  ·  Прилеп  ·  Долнени

Vikend kuka

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 08:40 Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Прилеп

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 00:22
Линк
Станови  ·  Прилеп

ИТНО!!СЕ ПРОДАВА СТАН

Број на соби: 4
Вчера 00:21
Линк
Станови  ·  Прилеп

ИТНО!!СЕ ПРОДАВА СТАН

Број на соби: 4
19 мај 13:52 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Прилеп  ·  Долнени

AUDI A6 3.0 TDI moze zamena

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
19 мај 08:51 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Прилеп

Audi A6 c7

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 22:04 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Прилеп  ·  Долнени

Se prodava Ford escort

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 10:45 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Стан Прилеп

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
16 мај 10:22 Викендици  ·  Прилеп

Vikendicka so lozje ovostarnik i bavca

18 000 ЕУР

16 мај 10:17 Машини и Алати  ·  Прилеп

швајц апарат 2500 мкд

2 500 МКД

16 мај 05:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Прилеп  ·  Долнени

Touran 1.9 105ks

6 100 МКД

16 мај 04:48 Станови  ·  Прилеп

Se izdava stan za privremen prestoj vo centar na Prilep

Број на соби: 2
16 мај 00:38 Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Прилеп

Renault Captur 1.3 140ks turbo 2022god! Ednakvo na novo.

20 500 ЕУР

Година: 2022
Километража: 25 000 - 29 999
14 мај 16:39 Куќи/Вили  ·  Прилеп

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИЛЕП

25 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 мај 16:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Прилеп  ·  Долнени

Touran 1.9 105ks

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 03:10 Станови  ·  Прилеп

Apartmani Centar Prilep - R&D Central Apartment Prilep

Број на соби: 3
13 мај 13:44 Автоделови и Опрема  ·  Резервни делови  ·  Прилеп

Se prodava kroven kufer

6 500 МКД

13 мај 12:43 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Прилеп

Se prodava kroven kufer

6 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации