Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi patiki

1 300 МКД

Се продава од: Sandra 18 апр. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Производи
Женски
Patikite se novi, ne se noseni.Gi prodavam poradi neizvrsena zamena, mi pustija pogolem broj. Patikite se broj 40. Kupeni se 2000 a gi prodavam za 1300.
Leaflet
Кон почеток