Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fitnes spravi

300 ЕУР

Се продава од: Darko Вчера 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Vratilo povejke namensko
Bench klupa so podigajne
Sprava za ramo
Stol za biceps
Tezini
Bucici - so moznost za zgolemuvajne kilaza
2 sipki original
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации