Оглас од претпријатие Објавени: мај 04 2022 12:17

Kardio oprema Technogym novo

Објавени: мај 04 12:17
Прегледи: 286
Novo Novo Novo!!!
Se prodava kardio oprema od TECHNOGYM.
Vo top forma. Davame i garancia po dogovor.
1.Treadmill Run Now 900 so Joystick
2.VARIO tri modeli : so UNITY, VISIO i LED
3.SYNCHRO 700LED (noviot model)
4.Bike i Recline VISIO
5. RUN PEROSONAL + RECLINE PERSONAL
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

286
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070845537

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации