Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASAZER SO NAD 30 FUNKCII

1 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 апр. 16:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Celicni bucici za racni tegovi 600 МКД
Ab dom sprava za stomacni Runners 2 000 МКД
Steper dvonasocen \\\ Runners /// 6 250 МКД
Plasticni markeri za fudbal 4 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Масажерот можете да го користите за вашите рамења, врат, раце, нозе, задник или каде што сакате да бидете опуштени или каде што имате болки. Вашите болки веднаш ќе исчезнат со тоа што ќе се масирате со овој специјален масажер кој има над 30 функции на него.Во секој момент можете да ги менете функциите и зависно која од нив ви се допаѓа да ги користите.
Овој масажер ви нуди масажа каква што никогаш не сте добиле колку и да сте платиле. Не мора да трошите илјадници денари сега за да добиете масажа и да ви биде опуштено вашето тело. Слободно можете да го користите кога сакате каде сакате и колку време сакате, а тоа не го добивате во ниту еден козметички салон или спа центар.
Исто така имате интензитет на масажата, можете да се масирате со поголем или помал интензитет зависно како сакате.
Масажерот ќе ви го ослободи телото како никогаш до сега. Изработен е од квалитетна еко кожа комбинирана со материјал кој се приспособува на сечие тело и ќе се чувствувате слободно и многу убаво.
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk
Runners.mk
078470470
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Ping pong masa so trkalca Runners 19 500 МКД
Set tegovi plasticni 0 МКД
Metalni sipki 0 МКД
Benc klupa kombinirana Runners 6 400 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации