Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosipedi

0 ЕУР

Се продава од: Bojan 08 дек. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Cube
Модел
AMS
stivens tonga 400 euro,giant 350,raleigh 350,hibike 550 , canyon 550,cube 500 , bergamond 150, ghost 400,vdv 450 ,.... telefon kontakt 077666707
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации