Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skii

100 ЕУР

Се продава од: dime 27 ноем. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Prodavam 2 para skii so pancerki
160 sm i 41/42 pancerki vo odlicna sostojba
malku koristeni
cena na eden komplet 100e
prodavam i drzaci za skii magnetni novi 50e
Leaflet
Кон почеток