Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на ски опрема и опрема за зимски/водени спортови


Огласи за продажба на нови и половни скии, кациги, стапови за скијање, Intex базени, капи за пливање, опрема за нуркање и сл. Наочари, јакни, панталони и скафандери, чизми за скијање и друга опрема за скијање по најповолни цени ќе најдете на Пазар3.мк! Разгледајте ги сите огласи, купувајте или огласувајте на најголемиот огласник во државата!17 фев. 02:23 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Snowboard so vezovi

6 000 МКД

13 фев. 14:50 Зимски/Водени спортови  ·  Тетово

Bord

2 000 МКД

01 фев. 19:46 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ski konduri

2 800 МКД

29 јан. 21:56 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Центар

Skijacka oprema i ski

1 000 МКД

09 јан. 08:18 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ski konduri i kaciga

2 000 МКД


Одреден тип на опрема е неопходен доколку практикувате да уживате во убавините на зимските спортови.Половна опрема за скијање - Пазар3 огласи


Зимската опрема бара поголема инвестиција, поради што голем број на луѓе се одлучуваат да си набават користена облека, обувки и опрема за скијање и други зимски спортови. Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат најразлични видови на зимска опрема за мажи, жени и деца.


Се продава ски опрема Salomon и Briko, се продаваат скии за biathlon Salomon, детско ски одело, Burton чевли, детска кацига за скијање, скии Atomic, женски скафандер, наочари за скијање и многу друго.Нова ски опрема и опрема за зимски/водени спортови - Пазар3 огласи


Покрај огласите за користена зимска опрема, облека и обувки, во оваа категорија на Пазар3 се огласуваат и нови скии, продажба на големо и мало на нови скии, наочари и кациги, нови термо маски за скијање, нови чизми итн.Се продаваат базени со различни димензии, надворешно џакузи за во двор, Windsurf даска за едрење, костими за капење, INTEX базени, капи за пливање, пераи и цевки за пливање, и многу друго.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации