Оглас од претпријатие Објавени: јан. 31 2024 05:49

BMW X3 X5 X6 Transfer Case Actuator Motor Gear Repair

ЕУР

Објавени: јан. 31 05:49
Прегледи: 18
Se prodavaat plasticni zupcanici za reparacija na Transfer case actulator, Dokolku imate problem so 4x4 na X5 X3 ILI X6 naj;esto se rasipuva ovoj zupcanik. Kompatibilno so slednite BMW:
Transfer case application:

BMW X3 E83

2.0d 2003- 2006
2.0i 2003-2006
2.5i 2003-2006
3.0d 2003-2006
3.0i 2003-2006

BMW X3 E83 LCI

1.8d 2009-2010
2.0d 2006-2010
2.0i 2006-2010
2.5si 2006-2010
3.0d 2006-2010
3.0i 2006-2010
3.0sd 2006-2010
3.0si 2006-2010

BMW X5 E53

3.0d 2003-2006
3.0i 2003 (Oct onwards) -2006
4.4i 2003-2006
4.8is 2003 (Nov onwards) -2006

BMW X5 E70

3.0d 2006-2010
3.0sd 2007-2010
3.0si 2006-2010
3.5d 2008-2010
4.8i 2006-2010
X5 M 2008-2013

BMW X5 E70 LCI

35dX 2009-2013

BMW X6 E71

30dX 2007-2010
35dX 2005-2010
35iX 2007-2010
40dX some models
X6 M 2008-2014
X6 Hybrid 2009-2011

Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078345000

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации