Македонски | Shqip | English |

Денес 13:10 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:06 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 plus 2.0 tdi 8 v ovezena od ch 2007 Top

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:02 Автомобили , Гостивар

Mazda 3 uvezena od ch benzin 2.0 -04

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:26 Станови , Гостивар

STAN 52 m2 so inventar

Број на соби: 2
Денес 11:26 Станови , Гостивар

STAN 75m2 so inventar

Број на соби: 3
Денес 11:02 Автомобили , Гостивар

MERCEDES-BENZ S 320 CDI

15 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:59 Автомобили , Гостивар

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:34 Автомобили , Гостивар

Ford Puma 1.4

52 000 МКД

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 07:42 Автомобили , Гостивар

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:29 Автомобили , Гостивар

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:10 Автомобили , Гостивар

Ford Escort

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:57 Автомобили , Гостивар

OPEL ANTARA 2.0 CDTI NEUVEZUVAN

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:41 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:10 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:28 Автомобили , Гостивар

BMW X5 -08

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:54 Автомобили , Гостивар

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:56 Автомобили , Гостивар

VW Touran 2.0 TDI 170ps

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:19 Автомобили , Гостивар

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 16:08 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток