Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мај 16:26
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Гостивар

Volvo xc90

68 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999

Вчера 22:04 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Гостивар

продажба на возило во добра состојба

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 20:56 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Dizalica

Вчера 14:27 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

AUDI A4 2.7 TDI 190 KS 2009 PERFEKTNO

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 20:22 Машини и Алати  ·  Гостивар

Centrometal Sporet na pelet 35kw

1 600 ЕУР

28 мај 19:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

VW PASSAT 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 18:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Nintendo  ·  Drug model  ·  Гостивар

Nintendo™ Gameboy

3 200 МКД

28 мај 12:01 Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuca so garaza i ducan

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 мај 10:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гостивар

Mercedes C220 CDI Avangard

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
28 мај 09:23 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Гостивар

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

150 ЕУР

Онлајн
28 мај 09:21 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Гостивар

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

70 ЕУР

Онлајн
28 мај 02:47 Работа  ·  Друго  ·  Гостивар

Majstor

28 мај 02:45 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Гостивар

Se prodava nov SAMSUNG A25

17 000 МКД

28 мај 02:44 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Гостивар

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 3XS_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
27 мај 23:01 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

AUDI A4 2.0 TDI UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 мај 22:58 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

RENAULT CLIO 1.5 DCI SWISS EDITION EXTRA OPREMA

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
27 мај 22:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
27 мај 22:55 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  325  ·  Гостивар

BMW (F30) 325 D FACELIFT AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 мај 22:53 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  125  ·  Гостивар

BMW (F20) 125 D M_PAKET AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 мај 22:53 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Гостивар

BMW X3 3.5 D 313 PS INDIVIDUAL PAKET UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 мај 22:48 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Гостивар

NISSAN MICRA 1.2 KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 мај 22:37 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Гостивар

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
27 мај 22:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гостивар

VW GOLF 7 2.0 TDI 150 PS R_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
27 мај 22:00 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Гостивар

SUZUKI SWIFT 1.2 I UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
27 мај 20:04 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Гостивар

Peugeot 307 2.0 dizel

2 590 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 19:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Vip plac vo mavrovo

250 ЕУР

27 мај 18:45
Линк
Станови  ·  Гостивар

Jepet Banes me qera

Број на соби: 3,5
Површина: 120
27 мај 18:00 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Гостивар

Bmw 120d sport line 2014/15good

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
27 мај 17:46 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Гостивар

Peugeot 307 2.0 hdi

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 16:53 Куќи/Вили  ·  Гостивар

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 мај 16:34 Станови  ·  Гостивар

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ALi BABA

Број на соби: 3,5
27 мај 11:52 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Nov stan vo kompleks Mavrovo

Број на соби: 4
27 мај 11:52 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Nov stan vo kompleks Mavrovo

Број на соби: 2,5
27 мај 11:52 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Nov stan vo kompleks Mavrovo

Број на соби: 2,5
27 мај 03:03 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Гостивар

Hyundai accent

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 03:02 Услуги  ·  Друго  ·  Гостивар

Majstor

27 мај 03:02 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Гостивар

50cc hamachi moped

27 мај 01:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Гостивар

Volkswagen

1 800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 15 000 - 19 999
27 мај 01:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Гостивар

Mercedes C200d kupena od MakAutoStar Vtor sopstvenik

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации