Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 дек. 13:49
Линк
Автомобили , Гостивар

Golf 5

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 13:47
Линк
Станови , Гостивар

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ALi BABA

Број на соби: 2,5
15 окт. 18:36
Линк
Автомобили , Гостивар

Audi A6 3.0 quattro

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 17:05 Станови , Гостивар

Se izdava namesten stan vo maleardi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 17:04 Станови , Гостивар

Banes

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:20 Автомобили , Гостивар

DACIA LOGAN 1.4 BENZIN 2009 god. 42.000 KM

2 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 15:25
Линк
Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0TDI 81kw 110PS 2009

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:38 Автомобили , Гостивар

FIAT STILO 1.8 BENZIN-PLIN 2003 god. 149.000 KM

2 300 МКД

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:55
Линк
Станови , Гостивар

Stan od 60 m2 vo Gostivar - Maleardi

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 09:37 Претпријатие Автомобили , Гостивар

AUDI A4 2.0 TDI UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 22:41 Мобилни телефони , Гостивар

Samsung Galaxy S23 5G 128GB

45 000 МКД

06 дек. 18:53 Автомобили , Гостивар

Mercedes Viano

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 17:33
Линк
Друго , Гостивар

Klima inverter

4 000 МКД

05 дек. 16:27
Линк
Автомобили , Гостивар

Golf 5 2.0 TDI

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 16:27 Автомобили , Гостивар

Golf 5. 2.0. TDI. Mob:070 770 280

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 15:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гостивар

Kuka vo centar na Gostivar ul.Tode Bogdanoski

360 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 дек. 13:49 Автомобили , Гостивар

Golf 5

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 08:27 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 1.9 tdi 2007

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 08:27 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 2.0 dizel automatic

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 20:46 Автомобили , Гостивар

VW Fox 1.4 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 16:13 Претпријатие Автомобили , Гостивар

SK-617-RI – КЕЦ Гостивар

45 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 15:58 Претпријатие Автомобили , Гостивар

SK-609-RI – КЕЦ Гостивар

46 000 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:32 Плацови/Ниви и фарми , Гостивар

Plac 291 m2 Gostivar

1 ЕУР

03 дек. 17:09 Друго , Гостивар

Природен Мед

800 МКД

03 дек. 13:51 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Outlander

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 07:23 Услуги Занаетчии , Гостивар

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

150 ЕУР

02 дек. 15:03 Автомобили , Гостивар

Audi A6 2019 3.0 tdi

49 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 06:22 Услуги Занаетчии , Гостивар

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

120 ЕУР

01 дек. 13:47 Станови , Гостивар

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ALi BABA

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации