Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Svekici Denso i NGK

3 000 МКД

Се продава од: Igor 09 мај 21:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam iridiumski svekici Denso so oznaka VK 16 i NGK laser iridium IFR7G-11KS.Odgovaraat na poveke vidovi vozila.Cenata za Denso 3000 den.a za NGK 5000 den.Bez cenkanje posto svekicite se dzam a moze da se prasa vo bilo koj dukjan koja im e cenata.
Leaflet
Кон почеток