Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVO VO BENELUX TUNING POPRAVKA PREDEN ZADEN TRAP

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 21 мар. 19:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! ВРШИМЕ ПОПРАВКА НА ПРЕДЕН И ЗАДЕН ТРАП: РАМЕЊА, СПОНИ, СТАБИЛИЗАТОРИ, ЈАБУЧИЦИ, МАНЖЕТНИ, ЗГЛОБОВИ, ДРЖАЧИ НА МОТОР. ГРАТИС работна рака за сите операција.
За детална понуда испратете слика на собраќајната дозвола на [email protected] / Viber 071 305 600 или прецизирајте марка + модел + мотор + број на киловати + година на производство на вашето возило + број на шасија + број на мотор. НЕ ОДГАВАРАМЕ НА БАРАЊА ЗА ПОНУДИ ВО КОМЕНТАР. БЛАГОДАРИМЕ. Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071 305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
SET 4 GUMI 215/65R16 98H STARFIRE W200 15 999 MKD
GUMI NANKANG 225/45R17 NS-20 94V 69 EUR
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI 175/65R14 SAVA ESKIMO 9 299 MKD
SET 4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 SAVA 267 EUR
Кон почеток