Оглас од претпријатие Објавени: дек. 26 2023 01:55

Termo torba za dostava na hrana

МКД

Објавени: дек. 26 01:55
Прегледи: 92
Термо торби за достава на храна, пица, готови јадења и сендвичи. Ја одржува температурата и свежината на храната за време на доставата. Изработени од водоотпорен Impertex полиестер и внатрешно обложени со термо непропустлив полиестер и термоизолациона фолија. Може да се користи како ранец на грб за достава со велосипед и скутер, прикачени на скутер, за достава со автомобил.
Димензии 43см х 43см х 50см
Цена 6500 денариPica, Pizza, delivery, ranec
Опис на линк

Maxima

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. 
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces, 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. 
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces, 
Качанички Пат ББ 022653253 https://www.maxima.com.mk
92
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

022653417

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации