Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Laying 150cc

300 ЕУР

Се продава од: goko 07 јун. 03:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Кратово
Марка
Adly
Модел
Drug model
Se prodava Laying 150cc pali vozi so dokumenti ima sve samo nemoze da se prevede oti ne e na moe ime CENATA NE E FIKSNA
goko
078296082

Viber:
..

Skype:
..

WhatsApp:
..
Leaflet
Кон почеток