Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hsun 150

1 МКД

Се продава од: Petar 13 јан. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Неготино
Марка
Hyosung
Модел
Drug model
Hsun 150cc vo ispravna sostojba
075922438
075748883
Petar
Leaflet
Кон почеток