Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki rmz 450 2012

1 300 ЕУР

Се продава од: Dejan 14 септ. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.780 МКД / месечно

From
Store
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Suzuki
Модел
RM
Prodavam masina za suzuki rmz 450 vo odlicna sostojba smeneto se na nea
Leaflet
Кон почеток