Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ducati Streetfighter 848

10 000 ЕУР

Се продава од: streetfighter 14 окт. 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Велес
Моторцикли
Спортски
Марка
Ducati
Модел
Drug model
Se prodava Ducati Streetfighter 848 proizveden 2012 god pominti 24.000 km, fabrichka crna matt boja sc racing Auspuh redovno servisiran vo ovlasten servis na Ducati Germanija so srevisna knishka.

Motorot e na stranski tablici se naogja vo Makedonija i moze da se prefrli vo sekoj moment na makedonski ili drugi eu tablici.

Bez zameni
streetfighter
072256196
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации