Објавени: јул. 22 2017 05:36

Yamaha R6

ЕУР

Објавени: јул. 22 05:36
Прегледи: 7
Se prodava Yamaha R6 (L3E). Motorot ima celosen servis .
- Novi plocki
- Motul ulje
- k&n filter za ulje

Od dodatna oprema poseduva:

- Carbon Crash Protektori
- Akrapovic
- Sportski kumplug/kocnica racki
- Stabilizator

Motorot e servisiran pred 800km , 2 Novi gumi Pireli Dragon Super Corsa

Motorot e na mk tabli , registriran do mart 2018

Ne e pagan , ne e udiran moze da se vidi i proba u sekoe vreme .

Moze zamena za kola ili kesh !

Viber/ Whatsapp / Tel

Cenata mu e 4300 ne e fiksna ima prostor za dogovor !
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
076810012

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации