Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Aveo -06 1.2

0 ЕУР

Се продава од: Blagoj 17 септ. 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Kolata e tehnichki vo perfektna sostojba oshtetena e samo karoseriski. Ostetena e levata strana
Kolata pali i se vozi ... Se prodava vo delovi ili cela
Kontakt - 071219056
Leaflet
Кон почеток