Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tapaciranje na krov i vrati od Kola

3 000 МКД

Се продава од: Aleksandar 15 јул. 07:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Tapaciranje na krov so specijalen materijal i specijalno lepilo, Izrabotka na reljefno logo na vasiot krov, cenata zavisi od modelot na voziloto,(dolzinata na krovot) i dali ima soncev krov.

Poveke informacii na web stranata ili na facebook

Web: www.manasiev.tk

Facebook: https://www.facebook.com/Tapaciranje-Demir-Hisar-2203621642984230/

Aleksandar
070237284
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации