Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пронајдете го вистинскиот сервис за Вашиот автомобил или друго патничко возило

Авто сервис за сите видови на моторни возила може да најдете на Пазар3.мк. Декарбонизација на возила, полирање фарови, репарација на турбини, и секаков вид на поправка и одржување на автомобили, камиони, скутери и други возила е достапна на Пазар3.

20 фев. 21:35
Линк
Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje na DPF

25 јан. 11:34 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Бутел

SELF–SERVICE CAR WASH

10 јан. 06:52 Сервис за Возила  ·  Тетово  ·  Теарце

Lift

500 ЕУР

23 дек. 20:10 Сервис за Возила  ·  Тетово

Karige

570 ЕУР

23 дек. 20:00 Сервис за Возила  ·  Тетово

Karige

570 ЕУР

12 ноем. 14:07 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Polnach za akumulator

2 000 МКД

27 септ. 06:47 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Poliranje farovi na site vidovi vozila

2 500 МКД

23 септ. 22:25 Сервис за Возила  ·  Неготино

Slep Prikolka

2 950 ЕУР

17 септ. 11:55 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Чаир

Poliranje farovi Полирање фарови

1 200 МКД

15 септ. 09:01 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Forovi polimerizacija

1 300 МКД

29 авг. 21:37 Авто плац Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Masinsko poliranje farovi

1 000 МКД

21 авг. 09:46 Авто плац Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Avto klima servis

50 МКД

18 јул. 23:58 Сервис за Возила  ·  Куманово

Felgi 17zoll 5x112 Seat Leon Audi VW

270 ЕУР

15 јул. 16:35 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

delovi za kamioni i avtobusi

12 јул. 23:27 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Poliranje Farovi

10 јул. 09:53 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hemisko dlabinsko cistenje vozila

30 ЕУР

Авто сервис


За квалитетен и долг животен век на Вашиот автомобил неопходна е редовна проверка и сервисирање кај проверен и докажан авто сервис за соодветниот бренд на автомобил. Авто сервис кој нуди гаранција за сите свои понудени услуги е вистинскиот избор! На Пазар3.мк се огласуваат голем број на механичарски сервиси кои што се карактеризираат со професионалност во работата, користат современи алати и машини за одржување, поправка и дијагностика на автомобили, и нудат се останато кое е потребно за Вашиот автомобил да добие соодветен третман.


Авто сервис услуги


На Пазар3.мк своите авто сервис услуги ги нудат навистина голем број на сервисери. Пазар3 е вебсајт кој има голем број на посетители заинтересирани за огласи од областа на автомобилизмот. За Вашите автомобили тука, во оваа категорија се нудат следниве видови на авто сервис услуги:


1. Auto tuning


Авто сервис за подобрување на моќноста на моторот и намалување на потрошувачката на гориво


2. Автолимарски услуги и извлекување без фарбање


Санација на оштетувања како резултат на неправилно паркирање, штети од град, и други човечки и животински фактори


3. Авто клима сервис


Комплетен сервис на клими, чистење, полнење фреон и резервни делови


4. Авто дијагностика и авто електроника


Авто сервис кој нуди проверка и бришење на грешки, ресетирање на сервисни интервали, отстранување дефекти во електрика и електроника


5. Изработка на клучеви за автомобили


Кодрање на клучеви, отклучување на заклучени возила, промена на батерии, исклучување на код од комјутер и сл.


6. Авто сервис за репарирање на дизни


Професионално репарирање на дизни за сите брендови на автомобили


7. Авто сервис за репарација на турбини


Висококвалитетна репарација или замена на турбини за сите типови возила со гаранција за извршената репарација и до 2 години


8. Авто сервис за тапацирање на автомобили


Тапацирање на врати и кров со релјефно лого


Автосервисери на автомобили и сервис на други моторни возила во Македонија


Авто сервис специјализиран за поправка и одржување на Volkswagen, Skoda, Seat, Audi, BMW, Mercedes, Citroen, Peugeot, како и други марки на возила врши механичарски работи, сервисирање на авто клими, полнење на фреон за клима, авто електроника, компјутерска дијагностика, полирање на коли, центрирање, изработка на клучеви и сервисирање на брави, извлекување без фарбање, и други услуги.


Автомеханичарски сервиси за современи моторни возила, кои вршат сервисирање на сите типови на автомобили, и авто сервис кој исто така поседува компјутерска автодијагностика може да најдете на Пазар3.


Доколку и самите Вие претставувате авто сервис и нудите некаква услуга за поправка и одржување на возила - не се двоумете! Регистрирајте оглас на Пазар3 наведувајќи ги сите Ваши услуги и зголеметe ја работата на Вашиoт бизнис!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации