Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtobus Man R08

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dajo Turs 23 дек. 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Se prodava avtobus Man R08 so 59 sedista

Cena po dogovor.
Dajo Turs
071250488
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации