Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на патнички возила - автобуси и комбиња

Acura , 1
Kia , 6
MAN , 136
Volkswagen , 90
Citroen , 11
MAN , 1
Fiat , 74
Ford , 153
Iveco , 92
Ford , 1
Zastava , 1

Автобуси огласи - Продажба на автобуси и патнички комбиња


Во оваа категорија на Пазар3 може да огласувате автобуси или патнички комбиња. Тука може да продавате и купувате половни автобуси и комбиња

20 септ. 17:41
Линк
Патнички возила , Ресен

Kombe Topic


20 септ. 17:41 Патнички возила , Ресен

Kombe Topic

19 септ. 00:23 Патнички возила , Скопjе , Карпош

Mercedes Benz

31 авг. 09:02 Претпријатие Патнички возила , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz Vito 113 cdi long ch

15 500 ЕУР

28 авг. 12:41 Патнички возила , Гостивар

Mercedes-Benz Vito 110

4 000 ЕУР

18 авг. 21:56 Патнички возила , Гостивар

Iveco Daily 2003

8 000 ЕУР

16 авг. 19:11 Патнички возила , Скопjе , Карпош

Se prodava vo voznja sostojba

1 700 ЕУР

31 мај 10:41 Патнички возила , Струга

Kombe VW T4 doka

30 мај 17:44 Патнички возила , Скопjе , Скопје

Iveco Daily 3.0 20+1 sediste 2012

14 999 ЕУР

30 мај 17:43 Патнички возила , Скопjе , Скопје

Iveco Daily 3.0 20+1sediste 2009

11 999 ЕУР

25 мај 19:36 Патнички возила , Гостивар

Mercedes Benz Sprinter 313cdi 2002

5 000 ЕУР

14 мај 10:08 Патнички возила , Гостивар

Kombi Ford Transit 2006

3 500 ЕУР

13 мај 09:57 Патнички возила , Берово

Kombinja Mercedes-Benz

11 мај 11:16 Патнички возила , Кичево

Slep sluzba kicevo

1 ЕУР

08 апр. 17:36 Патнички возила , Пробиштип

Renault Master 2.3 2016

17 000 ЕУР

06 апр. 16:40 Патнички возила , Струга

Mercedes-Benz Sprinter

03 апр. 07:52 Патнички возила , Скопjе , Бутел

Hyundai h100

2 500 ЕУР

29 мар. 13:15 Патнички возила , Скопjе , Гази Баба

Avtobus Neoplan

15 000 ЕУР

23 мар. 21:49 Патнички возила , Куманово

MAN Temsa 29 sedista

4 290 ЕУР

23 фев. 10:31 Патнички возила , Гостивар

Iveco Dalliy

6 500 ЕУР

18 фев. 09:27 Патнички возила , Скопjе , Центар

Mercedes Benz Integro avtobusi

14 фев. 15:27 Патнички возила , Тетово , Јегуновце

Setra 315 UL / 313 UL

1 ЕУР

14 фев. 14:44 Патнички возила , Тетово , Јегуновце

MAN A01 bus

9 000 ЕУР

Автобуси - Пазар3 огласи


Погледнете ги актуелните огласи за продажба на автобус, подредете ги огласите по бренд на автобус, цена и огласувач (физичко лице или фирма) користејќи ги филтерите над листата со огласи, и пронајдете го возилото кое Вам Ви одговара.


Огласувајте автобуси на Пазар3.мк! Оваа категорија на Пазар3 е специјализирана за продажба на автобуси. Iveco автобус, Neoplan Cityliner, Neoplan Tourliner, MAN 403, Scania, градски автобус Neoplan, и други марки и модели на автобуси секојдневно се продаваат на Пазар3.мк.Огласи за продажба на патнички комбиња - Пазар3.мк


Најголема понуда на половни патнички комбиња! Патничко комбе Peugeot Boxer со капацитет за 9 патници, MERCEDES VITO, Iveco Daily, Opel Vivaro, Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, и други марки на комбиња, со различна година на производство, се достапни за продажба на Пазар3.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации