Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAN TGX 18480

12 500 ЕУР

15 000 ЕУР

Се продава од: Nikola Manasievski Денес 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
MAN
Модел
TGX
Top sostojba, moze da vlece i mega i standart prikolki, 480 konja najdobriot i najekonomicen motor na MAN ,evro 5 2011god. 990000km.Smeneto injektori ,turbo,lamela, kompresor. Racen menjac.Vozen komplerno evropa Nl.De. simnat pred 1 mesec. Vednas spremen da raboti.NA BG registracija, moze da se napravi i na Mk po potreba. Gumi 30-40%

078430097 Nikola
Nikola Manasievski
078430097
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации