Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на комбиња и камиони

Citroen , 145
DAF , 555
MAN , 1
Volvo , 650
Ford , 485
Volkswagen , 372
Iveco , 932
Zastava , 161
Kia , 33
MAN , 1722
Mercedes-Benz , 2130
Nissan , 34
BMC , 6
Opel , 47
Peugeot , 165
Renault , 248
Scania , 704
Citroën , 1
Fiat , 20
Ford , 7
Mazda , 1
Opel , 1
Renault , 1
Zastava , 2

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на товарни и влечни возила, и тоа огласи за продажба на камиони, продажба на комбиња, продажба на полуприколки, платформи, цистерни, и друго.

03 апр. 19:40
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  420  ·  Неготино

Volvo 420 EEV 2012 reg,cela god

19 800 ЕУР

11 апр. 12:06
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kombe Peugeot Expert L2H1 1,6 HDI

7 600 ЕУР


Вчера 21:24
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAN TGX 18.440 MEGA

15 000 ЕУР Намалена цена

Вчера 21:24
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAN TGX 18.440 MEGA

15 000 ЕУР Намалена цена

Вчера 17:51 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Кавадарци

Se prodava mercedes vito

3 300 ЕУР

Вчера 17:41 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Man TGX & DAF XF

1 ЕУР

Вчера 14:30 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  460  ·  Пробиштип

VOLVO EUR 6

27 000 ЕУР

Вчера 14:22 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Скопје

DAF - XF 105.410 Tegljač + Kran PM

56 900 ЕУР

Вчера 13:45 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  P 360  ·  Скопjе  ·  Скопје

Scania P360 8x4 - Beton Mixer

50 900 ЕУР

Вчера 13:30 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Fiat  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DOBLO maxi multijet 1.3

4 350 ЕУР

Вчера 13:28 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGS  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAN - TGS 35.400 6x6 Kiper

49 900 ЕУР

Вчера 13:18 Товарни и Влечни возила  ·  Ford  ·  Transit  ·  Скопjе  ·  Карпош

KOMBE FORD TRANZIT T300

4 250 ЕУР

Вчера 10:18 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Прилеп

DAF CF 65.220

Вчера 10:05
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

MAN TGX 18.440 EURO 6 2014 год.

25 000 ЕУР

Вчера 09:59 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Неготино

Kamion Volvo 2013

24 000 ЕУР

Вчера 08:58
Линк
Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Куманово

PEUGEOT BOXER 2.2HDI 2008 NEUVEZUVANO

7 500 ЕУР

14 апр. 13:27 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  816  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

816 god 2010 blutec 5

816 ЕУР

14 апр. 12:27 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Карпош

DAF XF Euro 6 Mega

15 000 ЕУР

14 апр. 10:17 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Кочани

Se prodava

23 500 ЕУР

14 апр. 08:57 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Неготино

Volvo FH

12 000 ЕУР

13 апр. 21:46 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Куманово

Se prodava Daf 460 2016 Retarder

22 900 ЕУР

13 апр. 21:16 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam kamion

1 ЕУР

13 апр. 17:56 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Opel  ·  Movano  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL Movano, euro6

1 ЕУР

13 апр. 16:46 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Куманово

MAN TGA 18.390 tandem komplet

13 000 ЕУР

13 апр. 16:39 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  18-33  ·  Куманово

Mercedes Axor 1833

13 000 ЕУР

Продажба на камиони


На Пазар3.мк се продаваат половни камиони од повеќе брендови. Најзастапени се DAF, MAN, Volvo, Iveco, Volkswagen, Mercedes, Nissan, Scania и други. Доколку продавате или сте заинтересирани за купување на половен камион, ова е вистинското место за Вас! Преку Пазар3.мк може брзо и едноставно да продавате или купувате камиони.


Во оваа категорија се продаваат и миксери за бетон, приколки, полуприколки, цистерни, шлепери, кипери, и камиони кои поседуваат различни еуро стандарди.Продажба на комбиња


Mercedes-Benz Sprinter 316, VW CRAFTER, товарно возило Opel Vivaro, комбиња IVECO DAILY, Peugeot Boxer и други комбиња од повеќе брендови со различна носивост за исполнување на сите ваши потреби, ќе најдете на Пазар3. Половни комбиња во одлична состојба, по најповолни цени! Кликнете на огласот од интерес за да погледнете повеќе слики, и детален опис за карактеристиките на возилото.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации