Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на комбиња и камиони

Citroen , 25
DAF , 112
MAN , 1
Volvo , 121
Ford , 46
Volkswagen , 74
Iveco , 299
Zastava , 5
Kia , 6
MAN , 270
Nissan , 13
BMC , 3
Opel , 8
Peugeot , 30
Renault , 58
Scania , 131
Fiat , 1
Renault , 1

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на товарни и влечни возила, и тоа огласи за продажба на камиони, продажба на комбиња, продажба на полуприколки, платформи, цистерни, и друго.

06 мар. 09:02
Линк
Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kamion Iveco

6 500 ЕУР Намалена цена

06 мар. 09:00
Линк
Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Euro Cargo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kamion Iveco

7 500 ЕУР Намалена цена


Денес 17:56 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Opel  ·  Movano  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL Movano, euro6

1 ЕУР

20 апр. 14:46 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Неготино

Kamion Volvo 2013

24 000 ЕУР

20 апр. 13:19 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Man 18440 2015g

16 000 ЕУР

20 апр. 13:18 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

DAF XF 480 2017g

1 111 111 ЕУР

20 апр. 09:06 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Неготино

Volvo FH

12 000 ЕУР

19 апр. 12:31 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Охрид

Man tga

35 670 ЕУР

18 апр. 16:39 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAN TGE 3.140 - Furgon

18 700 ЕУР

18 апр. 16:30 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  12.290  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAN TGM 12.290 - Furgon 6m

30 900 ЕУР

Продажба на камиони


На Пазар3.мк се продаваат половни камиони од повеќе брендови. Најзастапени се DAF, MAN, Volvo, Iveco, Volkswagen, Mercedes, Nissan, Scania и други. Доколку продавате или сте заинтересирани за купување на половен камион, ова е вистинското место за Вас! Преку Пазар3.мк може брзо и едноставно да продавате или купувате камиони.


Во оваа категорија се продаваат и миксери за бетон, приколки, полуприколки, цистерни, шлепери, кипери, и камиони кои поседуваат различни еуро стандарди.Продажба на комбиња


Mercedes-Benz Sprinter 316, VW CRAFTER, товарно возило Opel Vivaro, комбиња IVECO DAILY, Peugeot Boxer и други комбиња од повеќе брендови со различна носивост за исполнување на сите ваши потреби, ќе најдете на Пазар3. Половни комбиња во одлична состојба, по најповолни цени! Кликнете на огласот од интерес за да погледнете повеќе слики, и детален опис за карактеристиките на возилото.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации