Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

IMPIANT KOCKA IMPIANT BETONI PRODHIM KOCKA PLLAKA

0 МКД

Се продава од: Frrok Вчера 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Shitet makineri FORMIMPIANTI makineri italiane viti 2010 per prodhim blloka edhe kocka/pllaka, makina eshte ne gjendje shum te mire ka edhe kallype/stampa

Per info kontaktoni 00355672022763
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации