Огласи за продажба на нови и половни виљушкари

Најголем избор на нови и половни виљушкари од сите брендови, по најповолни цени, ќе најдете на Пазар3.мк! Купување и продажба на виљушкари со различна носивост. Се продава виљушкар Mitsubishi, Linde, Daewoo, Toyota и многу други брендови на нови и користени виљушкари.


Продажба на нови виљушкари


Најголемата понуда на виљушкари е на Пазар3.мк! Во категоријата "Виљушкари и ракување со товар" ќе сретнете огласи за продажба на голем број на виљушкари од многу брендови по најповолни цени. Голем број на продавници специјализирани за продажба на виљушкари и возила за ракување со товар ги огласуваат своите производи тука. Такви се Bula Forklift Тетово, Dozna DOOEL Скопје, Termalift Куманово, и многу други.Продажба на половни виљушкари


Доколку сакате да купите користен виљушкар во одлична состојба, по најдобра цена проверете ги Пазар3 огласите! Виљушкар Still, палетарка, камион со корпа, виљушкар Linde, Nissa, Yale, Toyota, Komatsu, подвижна платформа, електричен палетар, рачен палетар, и многу други возила за управување со товар секојдневно се продаваат и купуваат на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации