Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MANITOU MRT 1432

30 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: METAL KG 25 јан. 20:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Masinata e vo odlicna sostojba ima 6500rabotni casovi rabotat site operacii servisirana komplet registrirana
METAL KG
алуминиумска браварија, врати и прозорци - алуминиумски, ролетни - производство, огради - изработка и трговија, инокс метали - трговија, профили за врати и прозорци, челични конструкции и изведба
Посетете ја нашата продавница
strumica Прикажи на мапата
070253000

METAL KG

2 Огласи во продавницата
Masina za rezenje alkubond 0 ЕУР
Кон почеток