Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 06 апр. 09:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA -11 0 МКД
VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TON
- GODINA 2012
- DIZEL
- IMA LEVO DESNO
- KOMPLET SERVISIRAN
- SO VW MOTOR
- SEGA E UVEZEN
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 3.5 TONA DIZEL GOD 2014 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 6.5 TONA DIZEL 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации