Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina Vealka

0 МКД

Се продава од: Благојче Кочоски 18 септ. 08:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Возила
Друго
Се продава машина-веалка за рачна сепарација и прочистување на различни типови на зрнести производи (грав, пченка, пченица...).
Машината е во работна состојба со одлично сочуван механизам и конструкција.
Цена по договор
Благојче Кочоски
071372818
Leaflet
Кон почеток