Објавени: ноем. 16 2021 12:30

Kultivator Kipor

ЕУР

Објавени: ноем. 16 12:30
Прегледи: 281
se prodava kultivator kipor dizel nov samo ednas upotreben so vgraden alanser pali na dugme
dodatna oprema: kardanska freza,metalni trkala,plug,ralca i dodatoci za prosiruvanje na frezata.
kultivatorot e moken i e cuvan vo dukan bez da bide izlozen na nadvoresni vlijania.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации