Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Мотокултиватор ИМТ 509 Приклучни машини

430 ЕУР

Се продава од: Ѓоко Биљарски 22 дек. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Се продава машини за мотокултиватор имт 509(култиватор) (фреза, трапачка, плуг, гуми, бандаши , прикулка) За комплет супер цена.
За повеќе информации: 078-474-346
Ѓоко Биљарски
077852060
Leaflet
Кон почеток