Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на приклучни машини и земјоделска механизација

Голем избор на приклучна земјоделска механизација на Пазар3.мк! Тука се продаваат секаков вид на приклучни машини како на пример: плугови, балираччки, фрези, атомизери, косачки, сеалки, и многу друго.

Продажба на земјоделска приклучна механизација на Пазар3.мк


Најсовремените приклучни машини и разна земјоделска механизација се огласуваат на Пазар3.мк, во категоријата "Приклучни машини". Тука се продава и се купува приклучна земјоделска механизација како на пример: балирачка, косачка, плугови, сеалка, фреза, атомизер, преса, машина за садење тутун, и многу друго.Нови и половни приклучни машини


Интересот на земјоделците за набавка на приклучна механизација е навистина голем. Земјоделската приклучна механизација ја намалува потребата од човечка рака, а исто така осовременувањето на старата механизација го зголемува профитот на земјоделците.


Во оваа категорија на Пазар3 се врши продажба на нова и стара земјоделска приклучна механизација. Се продаваат секакви машини, за разни потреби во земјоделието. Одлични цени на балирачки, плугови, атомизери, косачки за трева, мулчери, фрези, приколки и многу друго ќе најдете на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации