Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2022 03:40

Kadioglu тример биоротор за меѓуредно косење на трева

Објавени: јун. 13 03:40
Прегледи: 370
Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу редовите на овошни, лозови насади, без никакво оштетување на стеблата или системите за наводнување.
⚙Потребна сила на трактор: min. 30 HP
⚙Хидраулика :Мин. 2 излеза од трактор
⚙Должина од средина на трактор до крај на ротор: 2000 мм
⚙Карактеристики на жила: Лесно менлива и лесно подесување на должина на жила 4mm.
ℹКарактеристики при работа: ⚙Подесување на агол и далечина при работа.
⚙Цилиндар за издолжување: ⚙Хидрауличен цилиндар
❗Вклучен хидрауличен пренослив разводник.
©️ОВЛАСТЕН ЗАСТАПНИК
♻️ЗУХЕР АГРО РЕСЕН
☎️071-766-522
Опис на линк

ZUHER AGRO/TRANSPORT

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Резервни делови, Автопрограми, Земјоделска Механизација, Mашини, Делови за Камиони, Автомобили, Камиони, Приколки
071766522 http://www.pazar3.mk/zuheragro

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации