Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 16:46 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Ресен

Se Prodava MAZDA 6 2.2D SKYACTIV Nav, Xenon kont.Mob 0704706

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 21:20 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

15 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
23 мај 20:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Ресен

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 AITOMATIK

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 19:31 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продаваат Куќи во Ресен!

1 ЕУР

Број на соби: 6
23 мај 19:31 Куќи/Вили  ·  Ресен

Се продава куќа вила во Долно Дупени

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 мај 08:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Ресен

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 11:36 Куќи/Вили  ·  Ресен

Kuka so 2 dukani

Број на соби: 3
20 мај 00:36 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Ресен

Audi A4

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
18 мај 18:36 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 170KS AVANTGARD

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 18:36 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Ресен

AUDI A4 2.0 TDI 2010 GOD EURO5

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 18:35 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ресен

MERCEDES C 220 CDI 170KS ELEGANCE

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 10:14 Машини и Инвентар  ·  Индустриски машини и алати  ·  Ресен

Susara na nafta

16 мај 14:10 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Ресен

Mercedes-Benz A Class A 180cdi BlueEfficiency style

14 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 16:05 Автомобили  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Ресен

Nissan Almera

500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 09:17 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Ресен

BMW 318GT 2.0D 2015 MODEL KAKO NOVO !!!

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Ресен

AUDI A4 2.0 TDI 143KS S-LINE 2009 GOD

9 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Ресен

MERCEDES C 200 CDI ELEGANCE

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 12:23 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Ресен

PORSCHE CAYENNE 3.0D KAKO NOV !!!

26 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Ресен

AUDI A5 2.0 TDI 170KS S-LINE SPORTBACK

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 12:15 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Ресен

MERCEDES E 350 CDI AVANTGARD BLUEEFFICIENCY

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 10:45 Работа  ·  Друго  ·  Ресен

Se bara rabotnik za rabota vo pekara

13 мај 10:35 Работа  ·  Друго  ·  Ресен

Se bara rabotnik za rabota vo pekara

07 мај 13:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Ресен

Плац во с. Стење

23 ЕУР

06 мај 11:03 Куќи/Вили  ·  Ресен

Продавам куќа во Претор

Број на соби: 4
05 мај 11:19 Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Ресен

Renaut Capture 2016 со 62000 поминати километри

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
04 мај 18:48 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 120
30 апр. 08:42 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  740  ·  Ресен

BMW 740XD LONG FACELIFT 2013 MODEL

27 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Ресен

MERCEDES S 350 CDI 4MATIC FACELIFT KAKO NOV

21 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Ресен

Kapital kuka so dvorno mesto vo Resen

Број на соби: 5
28 апр. 10:01 Колекционерски предмети  ·  Ресен

LUKSUZNI MASI ZA SAH

500 ЕУР

25 апр. 17:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ресен

Mercedes c220 cdi

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 13:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ресен

VW Polo 2000godina

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 20:43 Книги/Учебници и Списанија  ·  Ресен

ПРОДАВАМ КНИГИ

200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации