Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 539 itno

2 900 МКД

Се продава од: traktor 02 септ. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Возила
Трактори
Марка
IMT
Модел
539
se prodavat traktor 539 vo odlicna sostojba pali vo imat i prikolka cenata ne e fiksna i registiran koj so e zainteresiran neka dojt i ke se dogovorime se prodat itno go prodavam oti neam potreba od nego
traktor
075599205
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации