Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara cimerka/ki

Се изнајмува од: Верица 20 јун. 02:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Пол на цимер/ка
Се бараат две цимерки за во двокреветна соба, во стан спроти хотел Карпош од 01.08
Верица
078391590
Leaflet
Кон почеток