Објавени: мај 02 2023 02:33

Niva za fotovoltaici

Објавени: мај 02 02:33
Прегледи: 27
Се изнајмува/продава нива погодна за изградба на фотоволтаици. Нивата се наоѓа во Општина Лозово и се состои од КП 897, 898/2, 899, 903, 904 и 905 со вкупна површина од 19700м2 и со чиста сопственост. Над дел од нивата поминува далекувод. Цена за продажба 4евра/м2.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
075467692

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации