Објавени: окт. 10 2022 05:37

Kupuvam plac vo selo Preod - Sveti Nikole

Објавени: окт. 10 05:37
Прегледи: 30
Kupuvam plac vo s.Preod, Sveti Nikole. Plac so pristapen pat, pristap do struja, so struja ili eventualno moznost za priklucok na struja. Vo ponudata navedete broj na katastarska parcela na placot. Ponudi prakajte na mail ili na viber. Mail: [email protected], Viber i tel: 070 266 879
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации