Објавени: авг. 05 2021 08:03

Plac, zemjiste vo Preod ili Preodski livadi

Објавени: авг. 05 08:03
Прегледи: 29
Barame plac za izgradba na kukja i obrabotka na zemjiste vo selo Preod ili Preodski livadi. Po moznost 2000m2 no moze i povekje.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
29
071541164

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации