Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava deloven prostor

0 ЕУР

Се изнајмува од: Mickov 14 септ. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Неготино
Се издава деловен простор од 800 м2 на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Лав). Обиколниот пат помеѓу Неготино и Кавадарци. Објектот е погоден за маркет,казино,салон за бела техника,салон за мебел,авто салон,конфекција и повеќе намени. Сопствен магацински простор ,сопствен паркинг и др.
Инфо 078/225885
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации