Објавени: јул. 16 2020 06:34

APARTMANI Vo STRUGA

МКД

/ месечно
Објавени: јул. 16 06:34
Прегледи: 257
Se izdava apartmani vo Struga na 100 m do zenska plaza,na 100 m do pazarot I carsijata.Apartm.se vo prizemje na kuka so posebni vlezovi,posebni kupatila,posebni kujni I posebni masi vo dvorce za odmor,wi fi.Cena 1000 den I po dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации