Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva so vikendica vo Slatino Mlado Nagoricani

0 ЕУР

Се продава од: Oglas 04 мар. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Se prodava niva so vikendica vo Slatino Mlado Nagoricani. Nivata e so kvadratura 5000m^2 so imoten list, a vikendicata e 25m^2. Cena po dogovor.
Кон почеток