Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство

Gorenje , 7
Beko , 2
AEG , 1
LG , 1
Neo , 1
Samsung , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Frizder,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Frizder | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јан. 12:30 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Куманово

Se prodava kombiniran frizder GORENJE NOV

30 000 МКД

29 ноем. 11:26 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava frizder

4 000 МКД

02 септ. 15:40 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Beko za dlaboko so fioki

130 ЕУР

15 јун. 12:37 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Frizder za dlaboko zamrznuvanje

25 окт. 16:20 Фрижидери и Комори  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Битола

Frizder, aspirator

3 500 МКД

07 окт. 20:31 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Whirpool  ·  Штип

Se prodava frizder u dobra sostojba

1 ЕУР

10 мар. 13:25 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Frizideri vo odlicna sostojba

12 авг. 13:16 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Salater za sendvicara

1 500 ЕУР

08 септ. 00:26 Фрижидери и Комори  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Frizder jaffa

150 ЕУР

08 јул. 22:37 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Скопjе  ·  Чаир

Vertikalen frizder KONCAR

4 500 МКД

15 фев. 12:11 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Frizder Eko

1 900 ЕУР

13 дек. 13:15 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Frizder

10 000 МКД

01 дек. 18:21 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

FRIZDER SAMSUNG

7 000 МКД

26 окт. 15:58 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Frinko  ·  Кавадарци

Razladna vetrina

04 окт. 17:15 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizder GORENJE

5 500 МКД

25 јун. 17:04 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Whirpool  ·  Велес

Frizder za meso

500 ЕУР

08 ноем. 13:48 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Frizder

19 окт. 11:26 Фрижидери и Комори  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider AEG

2 500 МКД

15 јул. 14:46 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Скопjе  ·  Чаир

FRIZDER

4 500 МКД

23 јун. 18:39 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Frizder

120 ЕУР

15 јун. 19:35 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Zamrznuvac GORENJE LTA 310 litri

180 ЕУР

18 мај 10:32 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Виница

Frizder pepsi

8 500 МКД

26 авг. 16:34 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Скопjе  ·  Чаир

Vertikalen frizder

3 500 МКД

08 јул. 13:48 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider Koncar

4 000 МКД

08 јул. 13:44 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider Gorenje

3 800 МКД

23 септ. 20:55 Фрижидери и Комори  ·  Кавадарци

Frizder za dlaboko zamrznuvanje 210L

3 500 МКД

10 септ. 16:43 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Бутел

SPORET I FRIZIDER ZA DLABOKO

17 авг. 16:24 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

FRINKO frizider

6 000 МКД

03 авг. 12:13 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Vertikalen frizider

6 000 МКД

31 јул. 21:20 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider KONCAR

4 000 МКД

31 јул. 21:20 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider GORENJE

4 000 МКД

05 јул. 14:24 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizder OBODIN

4 500 МКД

03 јул. 16:34 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider Koncar

5 500 МКД

03 јул. 16:29 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

3 Friizderi

4 000 МКД

06 јун. 11:39 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider vo odlicna sostojba

4 500 МКД

13 мар. 17:14 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider so vnatresna komora

4 500 МКД

08 фев. 15:06 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Vertikalen frizder so komora

5 500 МКД

08 фев. 14:58 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Чаир

Vertikalen frizider so mala vnatresna komora

4 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Frizder | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • frizder во категорија Станови
  • Frizder во категорија Фрижидери и Комори | LG
  • frizder во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • frizderi во категорија Фрижидери и Комори
  • frizder во категорија Работа и бизнис
  • Frizder во категорија Услуги
  • Frizder во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Frizder во категорија Делови за Компјутери и додатоци
  • Frizderi во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • Frizder во категорија Машини и Инвентар

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации