Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство

Gorenje , 173
Beko , 81
LG , 41
Samsung , 22
Neo , 13
AEG , 6
Bosch , 2
Vivax , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор frizider,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: frizider | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 фев. 17:29 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Beko

3 500 МКД

12 јан. 01:11 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Велес

Frizider Koncar

3 500 МКД

21 дек. 05:06 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  RB  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Frizider Samsung

3 500 МКД

08 дек. 21:13 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Тетово

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 МКД

13 ноем. 00:44 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider

3 500 МКД

02 ноем. 06:09 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

frizider za dlaboko

4 500 МКД

15 окт. 12:56 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Битола

Prodavam frizider

1 500 МКД

02 окт. 23:11 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov frizider ST

10 000 МКД

22 септ. 01:19 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Frizider

100 ЕУР

06 септ. 01:52 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Скопjе  ·  Карпош

frizider obodin

2 000 МКД

05 септ. 12:12 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider za dlaboko

24 авг. 20:51 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OBOD frizider

1 000 МКД

19 авг. 22:17 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Frinko  ·  Битола

Frizider

3 000 МКД

16 авг. 15:05 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Карпош

Frizider Favorit

5 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување frizider | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации